O Nas

Portfel Prawny to innowacyjna forma pozapłacowych świadczeń pracowniczych, której założycielem jest Kancelaria Prawna Krzeszewski & Partnerzy. Jest skutecznym narzędziem wizerunkowym dla pracodawców oraz rozszerzeniem oferty pracowniczej. Skorzystanie z nowoczesnej usługi ochrony prawnej umożliwia wykroczenie poza tradycyjne już formy benefitów związanych z medycyną, czy aktywnością fizyczną.

Portfel Prawny to narzędzie do utrzymania i zdobycia cenionego pracownika, wzmocnienie wizerunku firmy na rynku pracy, wzrost zadowolenia, motywacji  i efektywności pracowniczej oraz reduktor stresu pracowniczego i strat wynikających z tego tytułu. To również korzyści jednostkowe, czyli unormowanie życia prywatnego pracownika.

Nasz zespół od kilkunastu lat skutecznie wspiera działalność osób fizycznych, podmiotów gospodarczych, w tym wiodących firm z różnych sektorów, jak również ich pracowników. Bogate doświadczenie i fachowa wiedza specjalistów kancelarii umożliwiły stworzenie urozmaiconej oferty, o różnym zakresie ochrony prawnej. Nasz zespół stanowią prawnicy z doświadczeniem m.in. w zakresie: prawa cywilnego, administracyjnego, rodzinnego, konsumenckiego, czy dotyczącego nieruchomości, dzięki czemu gwarantujemy kompleksowe świadczenia związane z bieżącą problematyką prawną, z jaką ludzie borykają się w życiu codziennym.

Elastyczne i wygodne formy kontaktu oraz rzetelna wiedza dotycząca zwłaszcza nowych aspektów prawnych, umożliwiają nam, zarówno pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów, jak i wskazanie sposobów zapobiegania ich w przyszłości.